AXAGON USB – SERIAL Active Adapter | ADS-1PSN
Technical details
- Producer: AXAGON
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: ADS-1PSN
- Gamintojo prekės serija: USB – SERIAL Active Adapter
AXAGON USB – SERIAL Active Adapter | ADS-1PSN
| Gamintojo kodas | ADS-1PSN |
|---|---|
| Prekės ženklas | AXAGON |
| Gross depth (mm) | 92.00 mm |
| Gross height (mm) | 28.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 23.20 g |
| Plastic (No PET) | 5.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | AXAGON |
| Tipas | USB Type-A to DB9 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ADS-1PSN |
| Gamintojo prekės serija | USB – SERIAL Active Adapter |
| Palette Qty | 4472 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.