AXAGON USB-C 5Gbps STARTER 4in1 Hub | HMC-H3A
Technical details
- Producer: AXAGON
AXAGON USB-C 5Gbps STARTER 4in1 Hub | HMC-H3A
| Gamintojo kodas | HMC-H3A |
|---|---|
| Prekės ženklas | AXAGON |
| Gross depth (mm) | 28.00 mm |
| Gross height (mm) | 203.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 99.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 36.80 g |
| Plastic (No PET) | 9.20 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | AXAGON |
| Palette Qty | 1535 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HMC-H3A |
| Gamintojo prekės serija | USB-C 5Gbps STARTER 4in1 Hub |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.