AXAGON USB 5Gbps hub, 3x USB-A, HDMI 4k/30Hz, PD 100W, 100cm USB-C cable | HMC-5H
Technical details
- Producer: AXAGON
26,74 €
Turime
AXAGON USB 5Gbps hub, 3x USB-A, HDMI 4k/30Hz, PD 100W, 100cm USB-C cable | HMC-5H
| Gamintojo kodas | HMC-5H |
|---|---|
| Prekės ženklas | AXAGON |
| Gross depth (mm) | 27.00 mm |
| Gross height (mm) | 212.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | AXAGON |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HMC-5H |
| Gamintojo prekės serija | USB 5Gbps hub, 3x USB-A, HDMI 4k/30Hz, PD 100W, 100cm USB-C cable |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.