AXAGON GaN wallcharger 3x port (USB-A + 2x USB-C), PD3.0/PPS/QC4+/SFC2.0/AFC/SCP/FCP/Apple, 65W | ACU-DPQ65W
Technical details
- Producer: AXAGON
27,05 €
Turime
AXAGON GaN wallcharger 3x port (USB-A + 2x USB-C), PD3.0/PPS/QC4+/SFC2.0/AFC/SCP/FCP/Apple, 65W | ACU-DPQ65W
| Gamintojo kodas | ACU-DPQ65W |
|---|---|
| Prekės ženklas | AXAGON |
| Gross depth (mm) | 39.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 126.00 mm |
| Net weight | 0.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 27.20 g |
| Plastic (No PET) | 6.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | AXAGON |
| Palette Qty | 3702 dalių |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ACU-DPQ65W |
| Gamintojo prekės serija | GaN wallcharger 3x port (USB-A + 2x USB-C), PD3.0/PPS/QC4+/SFC2.0/AFC/SCP/FCP/Apple, 65W |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.