AXAGON GaN wallcharger 2x port (USB-A + USB-C), PD3.0/PPS/QC4+/SFC2.0/AFC/SCP/FCP/Apple, 45W | ACU-PQ45
Technical details
- Producer: AXAGON
17,84 €
Turime
AXAGON GaN wallcharger 2x port (USB-A + USB-C), PD3.0/PPS/QC4+/SFC2.0/AFC/SCP/FCP/Apple, 45W | ACU-PQ45
| Gamintojo kodas | ACU-PQ45 |
|---|---|
| Prekės ženklas | AXAGON |
| Gross depth (mm) | 38.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 112.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 25.60 g |
| Plastic (No PET) | 6.40 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | AXAGON |
| Palette Qty | 5075 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ACU-PQ45 |
| Gamintojo prekės serija | GaN wallcharger 2x port (USB-A + USB-C), PD3.0/PPS/QC4+/SFC2.0/AFC/SCP/FCP/Apple, 45W |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.