AXAGON Dual car charger, 24W | PWC-5V5
Technical details
- Producer: AXAGON
AXAGON Dual car charger, 24W | PWC-5V5
| Gamintojo kodas | PWC-5V5 |
|---|---|
| Prekės ženklas | AXAGON |
| Gross depth (mm) | 112.00 mm |
| Gross height (mm) | 33.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 78.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | AXAGON |
| Palette Qty | 5994 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PWC-5V5 |
| Gamintojo prekės serija | Dual car charger, 24W |
| Input | 12V/24V DC, CL connector |
| Išvestis | USB type A-F, 2-port output |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.