AXAGON Desk Mount | HMC-STND USB-C 5Gbps Stand and Hub 7in1 | Adjustable Height, Tilt | 10-16 ” | Aluminum
Technical details
- Producer: AXAGON
76,36 €
Išankstinis užsakymas
AXAGON Desk Mount | HMC-STND USB-C 5Gbps Stand and Hub 7in1 | Adjustable Height, Tilt | 10-16 ” | Aluminum
| Gamintojo kodas | HMC-STND |
|---|---|
| Prekės ženklas | AXAGON |
| Gross depth (mm) | 58.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross weight | 1.37 kg |
| Gross width (mm) | 262.00 mm |
| Net weight | 1.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 165.60 g |
| Plastic (No PET) | 41.40 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | AXAGON |
| Palette Qty | 193 dalių |
| Gaminio spalva | Aluminum |
| Funkcijos | Adjustable Height, Tilt |
| Tvirtinimo tipas | Desk Mount |
| Screen size compatibility | 10-16 col. |
| VESA tvirtinimas | No |
| Gaminio pavadinimas | HMC-STND USB-C 5Gbps Stand and Hub 7in1 |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 16 col. |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.