Aten | VC985 DisplayPort to HDMI Adapter | DisplayPort to HDMI
Technical details
- Producer: Aten
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: VC985 DisplayPort to HDMI Adapter
Aten | VC985 DisplayPort to HDMI Adapter | DisplayPort to HDMI
| Gamintojo kodas | VC985-AT |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Gross weight | 0.092 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 41.60 g |
| Plastic (No PET) | 10.40 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.0001215 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Palette Qty | 3575 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VC985 DisplayPort to HDMI Adapter |
| Tipas | DisplayPort to HDMI |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.