Aten | US3310-AT 2-Port USB-C Dock Switch with Power Pass-through
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: US3310-AT 2-Port USB-C Dock Switch with Power Pass-through
111,21 €
Išankstinis užsakymas
Aten | US3310-AT 2-Port USB-C Dock Switch with Power Pass-through
| Gamintojo kodas | US3310-AT |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 143 mm |
| Gross height (mm) | 23.8 mm |
| Gross weight | 0.471 kg |
| Gross width (mm) | 119 mm |
| Net weight | 0.33 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 141.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.0004050046 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3021 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | US3310-AT 2-Port USB-C Dock Switch with Power Pass-through |
| Producer | Aten |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.