Aten PE0210SG Basic 1U PDU with surge protection | Aten | PE0210SG Basic 1U PDU with surge protection | Black
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: PE0210SG Basic 1U PDU with surge protection
Savybės
- Gaminio spalva: Black
25,92 €
Išankstinis užsakymas
Aten PE0210SG Basic 1U PDU with surge protection | Aten | PE0210SG Basic 1U PDU with surge protection | Black
| Gamintojo kodas | PE0210SG-AT-G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 482.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 1.45 kg |
| Gross width (mm) | 44.40 mm |
| Net weight | 0.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 780.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.78 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 158.00 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PE0210SG Basic 1U PDU with surge protection |
| Gaminio spalva | Black |
| Funkcijos | Space saving — 1U rack mount design; IEC or NEMA outlet models; Surge Protection; Overcurrent Protection |
| Palette Qty | 685 dalių |
| Producer | Aten |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.