Aten | IR Emitter | 2XRT-0004G
| Gamintojo kodas | 2XRT-0004G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00015 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Palette Qty | 11520 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 2XRT-0004G |
| Gamintojo prekės serija | IR Emitter |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Warranty | 24 mėn. |












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.