Aten | Basic Metered 0U PDU with Surge Protection (32A, 24 Outlet IEC 320 C13) | PE1324SG
Aten | Basic Metered 0U PDU with Surge Protection (32A, 24 Outlet IEC 320 C13) | PE1324SG
445,79 €
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | PE1324SG-AT |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 1327.1 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross weight | 4.38 kg |
| Gross width (mm) | 44.4 mm |
| Net weight | 3.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 664.00 g |
| Plastic (No PET) | 166.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.83 kg |
| Volume (m3) | 0.0035353944 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Dažnių diapazonas | 50-60 Hz |
| Jungties tipas | Input Connection: IEC 60309 32A |
| Dėžės turinys | 1x Basic Metered 0U PDU with Surge Protection; 1x L-Shaped Mounting Kit; 1x User Instructions |
| Išvesties jungtys | Outlet Type: (24) IEC 320 C13 |
| Kitos savybės | Input Power: 7680VA(Max); Nominal Input Voltage: 100-240 VAC; Maximum Input Current: 32A (Max) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PE1324SG |
| Gamintojo prekės serija | Basic Metered 0U PDU with Surge Protection (32A, 24 Outlet IEC 320 C13) |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 – 40℃ °C |
| Warranty | 24 mėn. |









Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.