Aten 8-Port USB HDMI Secure KVM Switch (PSS PP v3.0 Compliant) | CS1188H
Aten 8-Port USB HDMI Secure KVM Switch (PSS PP v3.0 Compliant) | CS1188H
502,81 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | CS1188H-AT-G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 499.00 mm |
| Gross height (mm) | 324.00 mm |
| Gross weight | 3.92 kg |
| Gross width (mm) | 133.00 mm |
| Net weight | 3.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 592.00 g |
| Plastic (No PET) | 148.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.74 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS1188H |
| Gamintojo prekės serija | 8-Port USB HDMI Secure KVM Switch (PSS PP v3.0 Compliant) |
| Warranty | 24 mėn. |













Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.