Aten 8-Port USB DVI Secure KVM Switch with CAC (PSD PP v4.0 Compliant) | CS1188D4C
Aten 8-Port USB DVI Secure KVM Switch with CAC (PSD PP v4.0 Compliant) | CS1188D4C
922,69 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | CS1188D4C-AT-G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 432.4 mm |
| Gross height (mm) | 65.5 mm |
| Gross weight | 3.71 kg |
| Gross width (mm) | 204.9 mm |
| Net weight | 3 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 568.00 g |
| Plastic (No PET) | 142.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.71 kg |
| Volume (m3) | 0.00580321878 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS1188D4C |
| Gamintojo prekės serija | 8-Port USB DVI Secure KVM Switch with CAC (PSD PP v4.0 Compliant) |
| Warranty | 24 mėn. |










Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.