Aten 8-Port Serial Console Server | SN9108CO
| Gamintojo kodas | SN9108CO-AXA-G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 437.2 mm |
| Gross height (mm) | 44 mm |
| Gross weight | 5.342 kg |
| Gross width (mm) | 329.8 mm |
| Net weight | 4.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 793.60 g |
| Plastic (No PET) | 198.40 g |
| Tare weight (kg) | 0.99 kg |
| Volume (m3) | 0.00634429664 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SN9108CO |
| Gamintojo prekės serija | 8-Port Serial Console Server |
| Palette Qty | 80 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |










Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.