Aten 4×4 HDMI Matrix Switch with Scaler | Aten | 4 x 4 HDMI Matrix Switch with Scaler
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 4 x 4 HDMI Matrix Switch with Scaler
2669,57 €
Išankstinis užsakymas
Aten 4×4 HDMI Matrix Switch with Scaler | Aten | 4 x 4 HDMI Matrix Switch with Scaler
| Gamintojo kodas | VM5404H-AT-G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 432.4 mm |
| Gross height (mm) | 44 mm |
| Gross weight | 5.502 kg |
| Gross width (mm) | 262.3 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 dalių |
| Net weight | 4.05 kg |
| Tare weight (kg) | 1.45 kg |
| Volume (m3) | 0.00499041488 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 4 x 4 HDMI Matrix Switch with Scaler |
| 1 jungtis | DB-9 Female (Black) |
| 2 jungtis | RJ-45 Female |
| Temperatūros ribos (T-T) | 0 – 50°C °C |
| Kitos savybės | Connects any of 4 HDMI sources to any of 4 HDMI displays. Seamless Switch™ – ATEN FPGA design unifies video formats to provide continuous video streams, real-time switching and stable signal transmissions. HDMI (3D, Deep color); HDCP 1.4 compatible. Multiple Control Methods – system management via front-panel pushbuttons, IR, RS-232 and Ethernet (Telnet / Web GUI) connections. |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Plastic (No PET) | 452 g |
| Producer | Aten |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.