Aten | 4-Port USB3.0 4K DisplayPort KVMP Switch with Built-in MST Hub | CS1924M
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CS1924M
- Gamintojo prekės serija: 4-Port USB3.0 4K DisplayPort KVMP Switch with Built-in MST Hub
447,09 €
Turime
Aten | 4-Port USB3.0 4K DisplayPort KVMP Switch with Built-in MST Hub | CS1924M
| Gamintojo kodas | CS1924M-AT-G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 270 mm |
| Gross height (mm) | 55.5 mm |
| Gross weight | 4.59 kg |
| Gross width (mm) | 88 mm |
| Net weight | 0.92 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 670.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.67 kg |
| Volume (m3) | 0.00131868 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Palette Qty | 21 dalių |
| Kitos savybės | Supports superior video quality – 4K UHD (3840 x 2160 at 60 Hz) and 4K DCI (4096 x 2160 at 60 Hz); 2-port USB 3.1 Gen 1 hub with SuperSpeed 5 Gbps data transfer speeds |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS1924M |
| Gamintojo prekės serija | 4-Port USB3.0 4K DisplayPort KVMP Switch with Built-in MST Hub |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.