Aten 4-Port USB DVI/Audio KVMP Switch | Aten | 4-Port USB DVI/Audio KVMP™ Switc
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 4-Port USB DVI/Audio KVMP™ Switc
185,47 €
Turime
Aten 4-Port USB DVI/Audio KVMP Switch | Aten | 4-Port USB DVI/Audio KVMP™ Switc
| Gamintojo kodas | CS1764A-AT-G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 270 mm |
| Gross height (mm) | 55.5 mm |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Gross width (mm) | 88 mm |
| Net weight | 0.94 kg |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| Volume (m3) | 0.00131868 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 4-Port USB DVI/Audio KVMP™ Switc |
| Temperatūros ribos (T-T) | 0 – 50°C °C |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Palette Qty | 800 dalių |
| Producer | Aten |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.