Aten 32A 24-Outlet Outlet-Metered & Switched eco PDU 18xC19 6xC13 | PE8324G2
Aten 32A 24-Outlet Outlet-Metered & Switched eco PDU 18xC19 6xC13 | PE8324G2
1289,43 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | PE8324G2-AX |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 1775 mm |
| Gross height (mm) | 44 mm |
| Gross weight | 9.1 kg |
| Gross width (mm) | 66 mm |
| Net weight | 6.33 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2216.00 g |
| Plastic (No PET) | 554.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.77 kg |
| Volume (m3) | 0.0051546 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PE8324G2 |
| Gamintojo prekės serija | 32A 24-Outlet Outlet-Metered & Switched eco PDU 18xC19 6xC13 |
| Warranty | 24 mėn. |










Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.