Aten | 32A 24-Outlet Metered-Ready Energy PDU | PE1324G
Aten | 32A 24-Outlet Metered-Ready Energy PDU | PE1324G
439,31 €
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | PE1324G-AX |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 1300 mm |
| Gross height (mm) | 40.4 mm |
| Gross weight | 5.53 kg |
| Gross width (mm) | 40.4 mm |
| Net weight | 3.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1544.00 g |
| Plastic (No PET) | 386.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.93 kg |
| Volume (m3) | 0.002121808 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PE1324G |
| Dažnių diapazonas | 50-60 Hz |
| Jungties tipas | Input Connection: IEC 60309 32A |
| Dėžės turinys | 1x PE1324 Energy PDU; 1x Mounting Kit; 1x User Instructions |
| Išvesties jungtys | Outlet Type: Total: 24 x IEC320 C13; Bank1: Outlet 1 – 12; 12 x C13; Bank2: Outlet 13 – 24; 12 x C13 |
| Kitos savybės | Input Power: 7360VA(Max); Nominal Input Voltage: 100-240 VAC; Maximum Input Current: 32A (Max) |
| Gamintojo prekės serija | 32A 24-Outlet Metered-Ready Energy PDU |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0–50°C °C |
| Warranty | 24 mėn. |












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.