Aten 3 Phase 0U PDU Outlet Metered and Switched 32A 6xC19 24xC13 400V/230V Star | PG98330G
Aten 3 Phase 0U PDU Outlet Metered and Switched 32A 6xC19 24xC13 400V/230V Star | PG98330G
2002,18 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | PG98330G-AT |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 1790 mm |
| Gross height (mm) | 68 mm |
| Gross weight | 11.68 kg |
| Gross width (mm) | 56 mm |
| Net weight | 8.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2598.40 g |
| Plastic (No PET) | 649.60 g |
| Tare weight (kg) | 3.25 kg |
| Volume (m3) | 0.00681632 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PG98330G |
| Gamintojo prekės serija | 3 Phase 0U PDU Outlet Metered and Switched 32A 6xC19 24xC13 400V/230V Star |
| Warranty | 24 mėn. |












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.