Aten 2L-2910 305M HDBaseT SF/UTP CAT 6 Cable | Aten | 305M HDBaseT SF/UTP CAT 6 Cable | 2L-2910
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 2L-2910
- Gamintojo prekės serija: 305M HDBaseT SF/UTP CAT 6 Cable
764,59 €
Išankstinis užsakymas
Aten 2L-2910 305M HDBaseT SF/UTP CAT 6 Cable | Aten | 305M HDBaseT SF/UTP CAT 6 Cable | 2L-2910
| Gamintojo kodas | 2L-2910 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross weight | 18.73 kg |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Net weight | 17.57 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 986.00 g |
| Plastic (No PET) | 174.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.16 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Inner carton packing Qty | 1.00 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 2L-2910 |
| Kitos savybės | Conductor Size: 23 AWG; Number of Pairs: 4; Jacketed Diameter: 7.4 ± 0.20 mm; Temperature (Operating/Storage): -20°C to 60°C |
| Gamintojo prekės serija | 305M HDBaseT SF/UTP CAT 6 Cable |
| Medžiaga | Shield: AI Mylar tape, Insulation: Polyolefin, Jacketed: Polyvinyl chloride (PVC) |
| Producer | Aten |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.