Aten 2-Port USB DVI Secure KVM Switch (PSS PP v3.0 Compliant)
Aten 2-Port USB DVI Secure KVM Switch (PSS PP v3.0 Compliant)
304,54 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | CS1182D-AT-G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 335 mm |
| Gross height (mm) | 44 mm |
| Gross weight | 2.33 kg |
| Gross width (mm) | 164.3 mm |
| Net weight | 1.79 kg |
| Paper/Pasteboard | 432.00 g |
| Plastic (No PET) | 108.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| Volume (m3) | 0.002421782 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Gamintojo prekės serija | 2-Port USB DVI Secure KVM Switch (PSS PP v3.0 Compliant) |
| Warranty | 24 mėn. |












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.