Aten | 2-Console 16-Port Cat 5 KVM Switch with Daisy-Chain Port | KH2516A
Aten | 2-Console 16-Port Cat 5 KVM Switch with Daisy-Chain Port | KH2516A
828,09 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | KH2516A-AX-G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 437.2 mm |
| Gross height (mm) | 44 mm |
| Gross weight | 3.77 kg |
| Gross width (mm) | 155.8 mm |
| Net weight | 2.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 736.00 g |
| Plastic (No PET) | 184.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.92 kg |
| Volume (m3) | 0.00299709344 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KH2516A |
| Gamintojo prekės serija | 2-Console 16-Port Cat 5 KVM Switch with Daisy-Chain Port |
| Gaminio spalva | Black |
| Medžiaga | Metal |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows, Linux, Mac and Sun |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0-50°C °C |
| Prievadų kiekis | 4 x USB Type A Female; 2 x 6-pin Mini-DIN Female (Purple); 2 x 6-pin Mini-DIN Female (Green); 2 x HDB-15 Female (Blue) |
| Raiška | 1920 x 1200 @ 60 Hz (30 m); 1600 x 1200 @ 60 Hz (40 m); 1280 x 1024 @ 75 Hz (50 m) |
| Warranty | 24 mėn. |












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.