Aten | 1U Ultra Short Depth Dual Rail WideScreen LCD Console (USB/HDMI/DVI/VGA)
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 1U Ultra Short Depth Dual Rail WideScreen LCD Console (USB/HDMI/DVI/VGA)
2449,27 €
Išankstinis užsakymas
Aten | 1U Ultra Short Depth Dual Rail WideScreen LCD Console (USB/HDMI/DVI/VGA)
| Gamintojo kodas | CL3800NW-ATA-AG |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 480.6 mm |
| Gross height (mm) | 42.8 mm |
| Gross weight | 11.77 kg |
| Gross width (mm) | 514.2 mm |
| Net weight | 9.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.010576929456 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 2.16 kg |
| Paper/Pasteboard | 1836 g |
| Plastic (No PET) | 324 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 1U Ultra Short Depth Dual Rail WideScreen LCD Console (USB/HDMI/DVI/VGA) |
| Producer | Aten |
| Palette Qty | 30 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.