Aten 16-Port PS/2-USB VGA Dual Rail 19″ LCD KVM Switch with Daisy-Chain Port and USB Peripheral Support | CL5816N
Aten 16-Port PS/2-USB VGA Dual Rail 19″ LCD KVM Switch with Daisy-Chain Port and USB Peripheral Support | CL5816N
2254,88 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | CL5816N-ATA-AG |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 480 mm |
| Gross height (mm) | 44 mm |
| Gross weight | 18.41 kg |
| Gross width (mm) | 680.4 mm |
| Net weight | 14.76 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2920.00 g |
| Plastic (No PET) | 730.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.65 kg |
| Volume (m3) | 0.014370048 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CL5816N |
| Gamintojo prekės serija | 16-Port PS/2-USB VGA Dual Rail 19" LCD KVM Switch with Daisy-Chain Port and USB Peripheral Support |
| Palette Qty | 54 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |













Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.