Aten 16-Port PS/2-USB VGA 17″ LCD KVM over IP Switch with Daisy-Chain Port and USB Peripheral Support | CL5716IM
Aten 16-Port PS/2-USB VGA 17″ LCD KVM over IP Switch with Daisy-Chain Port and USB Peripheral Support | CL5716IM
2060,50 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | CL5716IM-ATA-AG |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 480 mm |
| Gross height (mm) | 44 mm |
| Gross weight | 16.34 kg |
| Gross width (mm) | 642.7 mm |
| Net weight | 13.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2184.00 g |
| Plastic (No PET) | 546.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.73 kg |
| Volume (m3) | 0.013573824 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CL5716IM |
| Gamintojo prekės serija | 16-Port PS/2-USB VGA 17" LCD KVM over IP Switch with Daisy-Chain Port and USB Peripheral Support |
| Warranty | 24 mėn. |












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.