Aten 1-Local/Remote Share Access 8-Port Cat 5 Dual Rail 17″ LCD KVM over IP Switch with Daisy-Chain Port | KL1508AIMA-AG
Aten 1-Local/Remote Share Access 8-Port Cat 5 Dual Rail 17″ LCD KVM over IP Switch with Daisy-Chain Port | KL1508AIMA-AG
2455,75 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | KL1508AIM-AXA-AG |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 480 mm |
| Gross height (mm) | 44 mm |
| Gross weight | 18.90 kg |
| Gross width (mm) | 701.2 mm |
| Net weight | 15.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2939.20 g |
| Plastic (No PET) | 734.80 g |
| Tare weight (kg) | 3.67 kg |
| Volume (m3) | 0.014809344 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KL1508AIMA-AG |
| Gamintojo prekės serija | 1-Local/Remote Share Access 8-Port Cat 5 Dual Rail 17" LCD KVM over IP Switch with Daisy-Chain Port |
| Palette Qty | 23 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |











Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.