Asus ZenWiFi BT10 Tri-band WiFi 7 Smart AiMesh Router
Asus ZenWiFi BT10 Tri-band WiFi 7 Smart AiMesh Router
1131,66 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | 90IG08Y0-MO3C20 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Asus |
| Gross depth (mm) | 325.00 mm |
| Gross height (mm) | 169.00 mm |
| Gross weight | 4.36 kg |
| Gross width (mm) | 298.00 mm |
| Net weight | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2465.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.07 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Asus |
| Warranty | 36 mėn. |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.