Asus PU90W-01(ADP-90LE B)/EU/V3/19V/3PIN/6PCS | Asus
| Gamintojo kodas | 90XB014N-MPW0P0 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Asus |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross weight | 0.367 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 0.267 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.000225 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1667 dalių |
| Producer | Asus |
| Warranty | 24 mėn. |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.