ASUS PRIME-RX9060XT-O16G | Asus
Technical details
- Producer: Asus
ASUS PRIME-RX9060XT-O16G | Asus
| Gamintojo kodas | 90YV0LF1-M0NA00 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Asus |
| Gross depth (mm) | 233.00 mm |
| Gross height (mm) | 405.00 mm |
| Gross weight | 1.49 kg |
| Gross width (mm) | 89.00 mm |
| Net weight | 0.87 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 495.00 g |
| Plastic (No PET) | 124.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.62 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Asus |
| Palette Qty | 103 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.