Asus PRIME GeForce RTX 5060 Ti 16GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5060 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0
Technical details
- Producer: Asus
790,25 €
Turime
Asus PRIME GeForce RTX 5060 Ti 16GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5060 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0
| Gamintojo kodas | 90YV0MH2-M0NA00 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Asus |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Asus |
| Paper/Pasteboard | 1600 g |
| Palette Qty | 692 dalių |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR7 |
| Sąsajos tipas | PCI Express 5.0 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PRIME GeForce RTX 5060 Ti 16GB GDDR7 OC Edition |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 3 |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 5060 Ti |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 16 GB |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.