ASUS PP4600 PROART BACKPACK/BK/16 | Asus
Technical details
- Producer: Asus
ASUS PP4600 PROART BACKPACK/BK/16 | Asus
| Gamintojo kodas | 90XB0AA0-BBP000 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Asus |
| Gross depth (mm) | 465.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 0.99 kg |
| Gross width (mm) | 325.00 mm |
| Net weight | 0.89 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Asus |
| Palette Qty | 104 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.