Asus BE6500 Tri-band WiFi 7 USB adapter | ROG USB-BE92
Technical details
- Producer: Asus
- Gamintojo prekės serija: BE6500 Tri-band WiFi 7 USB adapter
Asus BE6500 Tri-band WiFi 7 USB adapter | ROG USB-BE92
| Gamintojo kodas | 90IG09I0-MO0B00 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Asus |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.33 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 230.00 g |
| Plastic (No PET) | 57.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Asus |
| Palette Qty | 450 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ROG USB-BE92 |
| Gamintojo prekės serija | BE6500 Tri-band WiFi 7 USB adapter |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.