Asus AsusTor Tower NAS | AS5402T | Intel Celeron | N5105 Quad-Core | Processor frequency 2.0 GHz | 4 GB | DDR4
Technical details
- Producer: Asus
395,19 €
Išankstinis užsakymas
Asus AsusTor Tower NAS | AS5402T | Intel Celeron | N5105 Quad-Core | Processor frequency 2.0 GHz | 4 GB | DDR4
| Gamintojo kodas | 90IX01R1-BW3S20 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Asus |
| Gross depth (mm) | 594.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 3.09 kg |
| Gross width (mm) | 348.00 mm |
| Net weight | 2.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Asus |
| Procesoriaus modelis | N5105 Quad-Core |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AS5402T |
| Gamintojo prekės serija | AsusTor Tower NAS |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2×2.5 Gigabit Ethernet |
| Disko skyriai | 2 |
| Maitinimas | 65W |
| Energijos tiekimo išnaša | Single |
| Procesorius | Intel Celeron |
| Korpuso tipas | Tower |
| Vidinė operatyvioji atmintis | 4 GB |
| Procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Palette Qty | 30 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.