Asus AC65-05 | 2C GAN CHARGER/WH/EU | USB-C | 65 W | 5.0/9.0/12.0/15.0/20.0 V | AC Adapter
Asus AC65-05 | 2C GAN CHARGER/WH/EU | USB-C | 65 W | 5.0/9.0/12.0/15.0/20.0 V | AC Adapter
30,18 €
Turime
Turime
| Gamintojo kodas | 90XB09AN-BPW010 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Asus |
| Gross depth (mm) | 41.00 mm |
| Gross height (mm) | 84.00 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Net weight | 0.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Asus |
| Palette Qty | 4608 dalių |
| Išvesties galia | 65 W |
| USB prievadų kiekis | 2 |
| Gaminio spalva | White |
| Išvesties sąsaja | USB-C |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 2C GAN CHARGER/WH/EU |
| Gamintojo prekės serija | AC65-05 |
| Išvesties įtampa | 5.0/9.0/12.0/15.0/20.0 V |
| Įvesties įtampa | 100 – 240 V |
| Tipas | AC Adapter |
| Priedai pridėti | 150cm USB-C cable |
| Warranty | 24 mėn. |



















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.