Arylic A50+ 50W x 2 Streaming Amplifier | Wi-Fi | Bluetooth | Wireless connection
Technical details
- Producer: Arylic
203,46 €
Išankstinis užsakymas
Arylic A50+ 50W x 2 Streaming Amplifier | Wi-Fi | Bluetooth | Wireless connection
| Gamintojo kodas | Arylic A50+ |
|---|---|
| Prekės ženklas | Arylic |
| Gross depth (mm) | 126 mm |
| Gross height (mm) | 236 mm |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gross width (mm) | 74 mm |
| Net weight | 0.2 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.002200464 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Arylic |
| Kasetės skyrius | No |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | A50+ 50W x 2 Streaming Amplifier |
| Karaokė | No |
| „Bluetooth“ | Yes |
| USB prievadas | Micro USB |
| Aux in | No |
| Palette Qty | 785 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.