Arozzi | True Privacy Ring Light Webcam | OCCHIO
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: OCCHIO
- Gamintojo prekės serija: True Privacy Ring Light Webcam
Arozzi | True Privacy Ring Light Webcam | OCCHIO
| Gamintojo kodas | AZ-OCCHIO-RL |
|---|---|
| Prekės ženklas | Arozzi |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Net weight | 0.203 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 47.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Volume (m3) | 0.003762 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Megapikseliai | 2 MP |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | OCCHIO |
| PET | 50.00 g |
| Gamintojo prekės serija | True Privacy Ring Light Webcam |
| Objektyvo tipas | Autofocus |
| Kitos savybės | Manual Microphone Circuit Breaker. 1080p and 30FPS. Magnetic Lens Privacy Cover |
| Connections | USB 3.0 (USB-A) (Requires one USB port); USB 2.0 (USB-A) (Requires two USB ports) |
| Įrenginio jungtis | Wired |
| Microphone | Omni-Directional double microphones |
| Palette Qty | 459 dalių |
| Producer | Arozzi |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.