Arozzi Fabric Gaming Chair Vernazza Supersoft Pink
Kitos funkcijos
- Spalva: Pink
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Vernazza Supersoft
- Gamintojo prekės serija: Fabric Gaming Chair
- Producer: Arozzi
Arozzi Fabric Gaming Chair Vernazza Supersoft Pink
| Gamintojo kodas | VERNAZZA-SPSF-PNK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Arozzi |
| Gross depth (mm) | 693.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 28.60 kg |
| Gross width (mm) | 880.00 mm |
| Net weight | 26.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Volume (m3) | 0.21 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Spalva | Pink |
| Tare other | 1200.00 g |
| Kitos savybės | Adjustable Height; Rocking Function; Lock-Tilt Function |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Vernazza Supersoft |
| Gamintojo prekės serija | Fabric Gaming Chair |
| Adjustable arms | Yes |
| Adjustable backrest | Yes |
| Palette Qty | 8 dalių |
| Producer | Arozzi |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.