Arozzi Fabric Gaming Chair Vernazza Supersoft Brown
Kitos funkcijos
- Spalva: Brown
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Vernazza Supersoft
- Gamintojo prekės serija: Fabric Gaming Chair
- Producer: Arozzi
Arozzi Fabric Gaming Chair Vernazza Supersoft Brown
| Gamintojo kodas | VERNAZZA-SPSF-BWN |
|---|---|
| Prekės ženklas | Arozzi |
| Gross depth (mm) | 695 mm |
| Gross height (mm) | 355 mm |
| Gross weight | 28.8 kg |
| Gross width (mm) | 875 mm |
| Net weight | 26.3 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.5 kg |
| Volume (m3) | 0.215884375 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Spalva | Brown |
| Tare other | 1200.00 g |
| Kitos savybės | Adjustable Height; Rocking Function; Lock-Tilt Function; 4D Armrest |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Vernazza Supersoft |
| Gamintojo prekės serija | Fabric Gaming Chair |
| Adjustable arms | Yes |
| Adjustable backrest | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
| Palette Qty | 4 dalių |
| Producer | Arozzi |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.