Apple Magic Keyboard for iPad Air 11-inch (M3) – Swedish – White | Apple
Technical details
- Producer: Apple
Apple Magic Keyboard for iPad Air 11-inch (M3) – Swedish – White | Apple
| Gamintojo kodas | MDFV4S/A |
|---|---|
| Prekės ženklas | Apple |
| Gross depth (mm) | 258.00 mm |
| Gross height (mm) | 22.00 mm |
| Gross weight | 1.12 kg |
| Gross width (mm) | 202.00 mm |
| Net weight | 0.92 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Apple |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.