Apple MacBook Air 15” Apple M4 10C CPU, 10C GPU/24GB/512GB SSD/Silver/SWE | Apple
Technical details
- Producer: Apple
1898,13 €
Turime
Apple MacBook Air 15” Apple M4 10C CPU, 10C GPU/24GB/512GB SSD/Silver/SWE | Apple
| Gamintojo kodas | MC6J4KS/A |
|---|---|
| Prekės ženklas | Apple |
| Gross depth (mm) | 385.00 mm |
| Gross height (mm) | 281.00 mm |
| Gross weight | 3.72 kg |
| Gross width (mm) | 72.00 mm |
| Net weight | 1.51 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 210.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.21 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Apple |
| Palette Qty | 222 dalių |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.