APC Smart-UPS X 2200VA Short Depth Tower/Rack Convertible LCD 200-240V | Schneider Electric
Technical details
- Producer: Schneider Electric
1969,34 €
Išankstinis užsakymas
APC Smart-UPS X 2200VA Short Depth Tower/Rack Convertible LCD 200-240V | Schneider Electric
| Gamintojo kodas | SMX2200HV |
|---|---|
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Gross depth (mm) | 483.00 mm |
| Gross height (mm) | 432.00 mm |
| Gross weight | 47.73 kg |
| Gross width (mm) | 178.00 mm |
| Net weight | 38.56 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 7336.00 g |
| Plastic (No PET) | 1834.00 g |
| Tare weight (kg) | 9.17 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Schneider Electric |
| TI weight (kg) | 35 kg |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.