AOC | Q27G42ZE | 27 ” | IPS | QHD | 16:9 | 260 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Turime
Turime
| Gamintojo kodas | Q27G42ZE |
|---|---|
| Prekės ženklas | AOC |
| Gross depth (mm) | 680.00 mm |
| Gross height (mm) | 690.00 mm |
| Gross weight | 6.10 kg |
| Gross width (mm) | 124.00 mm |
| Net weight | 3.84 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1808.00 g |
| Plastic (No PET) | 452.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.26 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | AOC |
| Palette Qty | 15 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 2560 x 1440 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| HD tipas | QHD |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Headphone out |
| Matmenys su stovu | 61.39 x 44.97 × 19.76 cm |
| Gaminio spalva | Black |
| Skydelio tipas | IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | WLED |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Q27G42ZE |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 260 Hz |