Anker Anker Prime Charging Docking Station 160W | A83B63A1
Technical details
- Producer: Anker
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: A83B63A1
- Gamintojo prekės serija: Anker Prime Charging Docking Station 160W
198,99 €
Išankstinis užsakymas
Anker Anker Prime Charging Docking Station 160W | A83B63A1
| Gamintojo kodas | A83B63A1 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Anker |
| Gross depth (mm) | 47.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 1.38 kg |
| Gross width (mm) | 97.00 mm |
| Net weight | 0.88 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Anker |
| Palette Qty | 725 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | A83B63A1 |
| Gamintojo prekės serija | Anker Prime Charging Docking Station 160W |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.