ADATA | DashDrive UV240 | 64 GB | USB 2.0 | Black
Efektyvumas
- Talpumas: 64 GB
- Sąsajos tipas: USB 2.0
Dizainas
- Gaminio spalva: Black
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: DashDrive UV240
Technical details
- Producer: ADATA
ADATA | DashDrive UV240 | 64 GB | USB 2.0 | Black
| Gamintojo kodas | AUV240-64G-RBK |
|---|---|
| Prekės ženklas | ADATA |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 45 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0005175 m³ |
| Talpumas | 64 GB |
| Sąsajos tipas | USB 2.0 |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DashDrive UV240 |
| Medžiaga | Plastic |
| Palette Qty | 3339 dalių |
| Producer | ADATA |
| Warranty | 60 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.