Acer S1386WH Projector, DLP 3D, WXGA, 3600lm, 20000/1 | Acer
Technical details
- Producer: Acer
461,97 €
Išankstinis užsakymas
Acer S1386WH Projector, DLP 3D, WXGA, 3600lm, 20000/1 | Acer
| Gamintojo kodas | MR.JQU11.001 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Acer |
| Gross depth (mm) | 285.00 mm |
| Gross height (mm) | 143.00 mm |
| Gross weight | 4.50 kg |
| Gross width (mm) | 343.00 mm |
| Net weight | 3.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 62 dalių |
| Producer | Acer |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.