Acer Nitro XV270M3bmiiprx Series 27″ IPS/LED/1920×1080/16:9/1ms/250/100m:1/2xHDMI/1xDP/Black | Acer | XV270M3bmiiprx Series 27″ IPS/LED/1920×1080/16:9/1ms/250/100m:1/2xHDMI/1xDP/Black
Acer Nitro XV270M3bmiiprx Series 27″ IPS/LED/1920×1080/16:9/1ms/250/100m:1/2xHDMI/1xDP/Black | Acer | XV270M3bmiiprx Series 27″ IPS/LED/1920×1080/16:9/1ms/250/100m:1/2xHDMI/1xDP/Black
141,52 €
Turime
Turime
| Gamintojo kodas | UM.HX0EE.305 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Acer |
| Gross depth (mm) | 193.00 mm |
| Gross height (mm) | 517.00 mm |
| Gross weight | 8.61 kg |
| Gross width (mm) | 680.00 mm |
| Net weight | 5.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 460.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.46 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Acer |
| Palette Qty | 32 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | XV270M3bmiiprx Series 27" IPS/LED/1920×1080/16:9/1ms/250/100m:1/2xHDMI/1xDP/Black |
| Warranty | 24 mėn. |



























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.