TP-LINK | USB 2.0 Adapter | TL-WN821N
Specifikacijos
- Gamintojo prekės serija: USB 2.0 Adapter
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: TL-WN821N
Technical details
- Producer: TP-LINK
TP-LINK | USB 2.0 Adapter | TL-WN821N
| Gamintojo kodas | TL-WN821N |
|---|---|
| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Packing quantity | 20 dalių |
| Plastic (No PET) | 49 g |
| Paper/Pasteboard | 38 g |
| Kitos savybės | 2.4GHz, 802.11n, 300 Mbps, Internal antenna |
| Gamintojo prekės serija | USB 2.0 Adapter |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-WN821N |
| Net weight | 0.072 kg |
| Tare weight (kg) | 0.087 kg |
| Gross weight | 0.159 kg |
| Volume (m3) | 0.000783 m³ |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross width master carton | 430 mm |
| Gross height master carton | 320 mm |
| Net weight master carton | 3.18 kg |
| Tare weight master carton | 0.626 kg |
| Palette Qty | 540 dalių |
| Producer | TP-LINK |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.