TP-LINK | UE306 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter
Technical details
- Gaminio pavadinimas: UE306 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter
- Producer: TP-LINK
TP-LINK | UE306 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter
| Gamintojo kodas | UE306 |
|---|---|
| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross weight | 0.054 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Net weight | 0.044 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000306 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Gaminio pavadinimas | UE306 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter |
| Kitos savybės | Fastest USB 3.0 and Gigabit solution ensure high-speed transfer rate; Plug and Play in Nintendo Switch, Windows 10/8.1 and Linux OS; Foldable and Portable design ideally suits your Ultrabook; Compatible with Nintendo Switch: enjoy gaming with your friends and fast downloads by plugging into your Nintendo switch dock and adding a gigabit Ethernet connection |
| Palette Qty | 5647 dalių |
| Producer | TP-LINK |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.